Işın lambası soğuyor mu?

- Jun 08, 2016 -

Işın ışığı, sahnedeki aydınlatmanın ortak uygulamalardan biridir, çünkü bir ateş vardır, eğer ısı değilse iğne deliğine neden olması muhtemeldir. Bu nedenle, verimli ısı dağılımı, ışın lambası servis ömrünü garantilemek için bir anahtartır. Işın lambası soğutma modu, ne var?

Baş kirişi ışık üreticileri tanıtıldı, halihazırda sırasıyla iki soğutmalı ana kiriş lambası, yüksek kaliteli yazılımlarla soğutmalı geleneksel bir soğutucu tipi sıcaklık kontrollü soğutma sistemidir. Geleneksel soğutma türleri, sıcaklık kontrol anahtarı ile bağlantılı olarak iyi fan ampulü ısı emicisine güvenmektedir. Sıcaklık kontrollü soğutma, üst düzey bir yazılım soğutucusu fan termostatını kontrol etmek için kullanılan yazılımı temel alır, fan fanı hızı veya arızası kullanım sırasında ortaya çıkarsa yazılım akıllıca çalışır, ampulünüzü korumak için otomatik olarak söndürür ve Darbe kabarcıkları yol açmaz.

Buna karşılık, kiriş ışıklı soğutma, yazılım kontrollü sıcaklık soğutma modu daha rekabetçi ve daha fazla piyasa talebi doğrultusunda.


Bir çift:Hareket eden bir kafa lambası kullanırken önemli olanı dikkat etmelisiniz Sonraki:Soğuk demet lambalarının sabit bir sıcaklık sistemine ihtiyacı var mı?