Hareket eden bir kafa lambası kullanırken önemli olanı dikkat etmelisiniz

- Jun 08, 2016 -

Kafa ışığını hareket ettirmeye gelince, tabii ki ana karakterlerden birinin sahne aydınlatma etkileri de "düzenli olarak katılan" bir sahne. Ancak, profesyonel sahne aydınlatma fabrikası yetkilisi, baş ışıklarını hareket ettirirken göz önüne alınması gereken bazı temel hususları kullanarak söyledi.

Sahne aydınlatmasında yaygın olarak kullanılan bilgisayar 200W, 230W, 280W, 330W olup, devreleri, mekanik sistemleri, soğutma sistemleri ve optik sistemleri içerir ve böylece güvenli kullanmak için genellikle üç boyutta yapılması gerekir:

1. baş ışığı ampulü monte edin ve ampulü sökün. Ampul üzerinde parmak izi bırakmamak ve fitilin üzerine dokunmaktan kaçınmak için eldiven giymek en iyisidir.

2. kabarcık ve kabarcık ampulün yanması kadar kavgaya karşı, güvenlik sağlamak için köpüğü yok ettiğinde en parlak noktayı yakalayın.

3. aniden güç kaybedersiniz, genellikle ışıkları söndükten sonra, elektrik kesintisi sonrası soğuğa üf veren ampuller, ampullerin süresi 5-6 dakika arasında değişir.

4. nem dikkat etmek ve kurmaktan kaçınmak için kafa lambası mağaza hareketli, lamba da lamba zarar görmesini önlemek için sonbahar dokunmasına izin vermemeye dikkat etmelidir.


Bir çift:Kovalayan ışıklar kutsal alan nerede? Sonraki:Işın lambası soğuyor mu?