Kabarcık Makinesi Nasıl Kullanılır

- May 31, 2017 -

Kabarcık Makinesi ve bazen de kabarcık araba makinesi olarak bilinen, kabarcık jet içine deterjan sıkmak için hava basıncının kullanımı, ince kum zarar araç boya önlemek için, araç boya pürüzsüz uzatmak için.

Otomotiv güzellik endüstrisi, filo, otobüs, tren, uçak vb. Otelin yanı sıra otel otel dış, cam, zemin temizliği için uygulanabilir.

Buna ek olarak, farklı Bubble Machine'e göre, hava kompresörü ile eşleştirmeyi tercih edin. Örneğin, eşdeğer hava kompresörü gerektiren Panda 60 köpük yıkama makinesi, 0.25m / dak veya daha fazla.

Mobil köpük temizleme makinesi bir gıda, ilaç ve diğer endüstriler için bir temizlik ekipmanı, nasıl çalıştığını nasıl biliyor? İlgili içeriğin ayrıntılı açıklaması için aşağıdaki mobil köpük üreticileri.

Mobil köpük yıkayıcı hava kompresörü hava kaynağı tarafından sağlanan gelişmiş bir ekipman yüzey temizleme ekipmanları, gaz iki, bir temizleme maddesi ayıklamak için çamaşır makinesi pnömatik pompa iç sürüş için gaz kaynağı ayrılmıştır, Diğer gaz kaynağına ve temizleme maddesi yakınsamasının geri çekilmesine, temizlenecek nesnenin yüzeyine son temizleme maddesinin köpürmesine veya buhar püskürmesine neden olabilir. Ve mobil köpük bir arabayla donatılmıştır, onu nesneyi yakınında temizleme ihtiyacına kolayca taşıyabiliriz.

Yıkama sıvısı araç yıkama Bubble Machine ve ardından sıkıştırılmış hava katılmak için gang üfleme, kullanabilirsiniz.

Oto Yıkama Kabarcık Makinesi, makine konfigürasyon sistemi vasıtasıyla, kabın temizleme solüsyonu içine aracın veya nesneye püskürtmek üzere püskürtülmesi için belirli bir basınç üretmek için makine içinde basınçlı hava kullanılmasıdır.

Araba yıkama Kabarcık Makinesi de araba kabarcık uzatmak için kabarcık araba makinesi, hava kabarcık jet içine deterjan sıkmak için hava basıncı kullanımı, ince kum zarar araba boya önlemek için denir. Otomotiv güzellik endüstrisi, filo, otobüs, tren, uçak vb. Otelin yanı sıra otel otel dış, cam, zemin temizliği için uygulanabilir.


Bir çift:Kabarcık Makinesi Kullanımının Etkisi Sonraki:Sis Makinesi Maddenin Özel İşlemleri