Çin LED Lambası Teknoloji Geliştirme Durum Ve Sorun Analizi

- Jun 07, 2016 -

Devletler aktif olarak enerji tasarrufu ve emisyon azaltma projelerinin uygulanmasını teşvik etmek, özellikle Çin'in LED sokak aydınlatması, LED Sokak lambası üreticisinin dikkatini çeken geniş iş fırsatları nedeniyle dikkat çekti. Sokak aydınlatması kentsel aydınlatma, yüksek basınçlı sodyum lambalar ile geleneksel sokak lambaları, yüksek basınçlı sodyum lamba düşük dezavantaj bütün geçerliliği önemli bir parçası enerji çok büyük bir israf, bu nedenle, yeni yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun bir gelişme neden oldu yaşam, renk indeksi, çevre aydınlatması kentsel aydınlatma için büyük önem taşır.

Günümüzün LED lambaları özelliği:

Güç LED Sokak ve genel yüksek basınçlı sodyum Sokak farklı, güç LED sokak düşük voltaj DC güç kullanılmış ve GaN temel güç tipi Blu-ray LED ve sarı beyaz fosfor sentezi ile etkin beyaz ışık diyot, parlak diyod (Işık Yayan Diyot , LED için kısadır) kısmi sıfırlama gerilimi ve enjekte edilen akım Xia, p-deliklerin enjeksiyonu ve n-elektron difüzyonuna mukavemetli, etkin katı ışık ışını ile güç zayıf olan yarı iletken PN düğümüne dayanır. Radyasyon rekombinan fotonlar tarafından yayınlanan aktif bölge ile elektriğin doğrudan ışığa dönüşmesi.


Bir çift:Güney Çin Deniz Düzen: Bir Yarıiletken Aydınlatma Sanayi Zinciri Oluşturun Sonraki:Ulusal Bakanlıklar: Peyzaj Aydınlatması Engelli Güçlü Projektörler