Çin LED Lambası Teknoloji Geliştirme Durum Ve Sorun Analizi

- Jun 07, 2016 -

Devletler aktif olarak enerji tasarrufu ve emisyon azaltma projelerinin uygulanmasını teşvik etmek, özellikle Çin'in LED sokak aydınlatması LED Sokak lambası üreticisinin ilgi alanındaki geniş iş fırsatlarından dolayı. Sokak aydınlatması kentsel aydınlatma, yüksek basınçlı sodyum lambalar ile geleneksel sokak lambaları, yüksek basınçlı sodyum lambası düşük dezavantajının bütün geçerliliği önemli bir parçası enerji çok büyük bir israf, bu nedenle, yeni yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun bir gelişme neden oldu Yaşam, renk indeksi, çevre aydınlatması kentsel aydınlatma için büyük önem taşır.

Günümüzün LED lambaları özelliği:

Güç LED Sokak ve genel yüksek basınçlı sodyum Sokak farklı, güç LED sokak düşük voltaj DC güç kullanılmış ve GaN temel güç tipi Blu-ray LED ve sarı beyaz fosfor sentezi ile etkin beyaz ışık diyodu, parlak diyod (Işık Yayan Diyot , LED için kısadır) kısmi sıfırlama gerilimi ve enjekte edilen akım Xia, p-deliklerin enjeksiyonu ve n-elektron difüzyonuna mukavemetli, etkin katı ışık ışıması ile güç zayıf olan yarı iletken PN düğümüne dayanır. Radyasyon rekombinan fotonlar tarafından yayınlanan aktif bölge ile direkt ışığa elektrik.


Bir çift:Güney Çin Denizi Düzeni: Bir Yarıiletken Aydınlatma Sanayi Zinciri Oluşturun Sonraki:Ulusal Bakanlıklar: Peyzaj Aydınlatma Engelli Güçlü Projektörler